Zánka-újra

Ismét sikeresen pályáztunk az Erzsébet-tábor felhívásra, így iskolánk 5.,7. és 8. osztályos tanulói három napot tölthettek a zánkai táborban, 2024.május 27-29-e között.  Az első napon a következő programokon vettek részt diákjaink: E-sport és játékszoftver fejlesztés- interaktív foglalkozás, kutyabemutató, játék: csocsó, léghoki, ping-pong, kötélhúzás, Animal Cannibals koncert.

A tábor második napja is sok élményt tartogatott:

Az ötödikeseknek digitális kalandozásban volt részük, majd Varázslatos tudomány címmel ismeretterjesztő kísérleteknek voltak szem- és fültanúi. Nagyobb diákjaink a méta nevű hagyományos magyar labdajátékot  próbálták ki. Később egy rendhagyó irodalomóra és egy ébresztő-óra, majd mozizás következett. Fergeteges discoval zárták a második napot.

Az utolsó délelőtt a haditechnikai parkot tekintették meg táborozóink. Rengeteg élménnyel, új ismeretekkel gazdagodtak.

Németh-Király Ágnes
táborvezető