Az Országos Rendőr-főkapitányság Országos Balesetmegelőzési Bizottsága a Magyar Biztosítók Szövetségével együttműködve idén is megszervezte a „Biztonság Hete” elnevezésű kampányt. Iskolánkat 4 tanuló képviselte. A program első felében interaktív előadás keretében az elfbar veszélyeiről hallhattak, majd a közösségi oldalak biztonságos használatára hívták fel a figyelmet a szakemberek. A második részben a 112- es központi telefonszám fontosságáról esett szó, végül a ” Biztonságban a közlekedésben” című előadás nyújtott hasznos ismereteket. Zárásként egy vetélkedővel zárult a nap, melyben eredményesen szerepeltek tanulóink. A képzeletbeli  dobogóra nem sikerült felkerülni, de oklevéllel, ajándékkal és rengeteg hasznos információval gazdagodott mindenki.