Egynapos kirándulást szerveztünk Budapestre, a Csodák Palotájába. A Csodák Palotája Magyarország, Közép- és Kelet-Európa első „science center”-e, interaktív tudományos játéktere és szórakoztató központja. A témák, a tematikák, a játéktér eszközei és játékai, az előadások és kísérletbemutatók, a különleges programok a tudományokhoz, és elsősorban a természettudományokhoz köthetők. A programot kettő különböző nap valósítottuk meg, külön felsős és külön alsós tanulók részvételével. Kirándulásunk célja volt, hogy diákjaink jó közösséget alkotva kikapcsolódjanak, jól érezzék magukat, maradandó élményekhez jussanak. A kiránduláson iskolánk bármely diákja részt vehetett. Köszönet a Szülőknek és a rábapatyi Önkormányzatnak, hogy támogatták programunk megvalósulását.

Diákönkormányzat