„Aranyálmok” pályázat

„LACI TE, HALLOD-E?” címmel meghirdetett prózaírói és kreatív pályázatra várjuk lelkes diákok jelentkezését!

Írj egy mesét a jövendő kor gyermekének! Engedd szabadjára a fantáziádat!

Alkoss ceruzával, festékkel, vagy akár digitálisan!

Használj tetszőleges színeket, vagy gondolkodj a végletekben, fekete-fehérben!

Felső évfolyamok (5-8.)

Technikai adatok (a prózai munkák elkészítéséhez): ímélen keresztül, maximum 3 oldalban, 12-es betűmérettel megírva; névvel, osztállyal és az iskola címével kerüljön leadásra.

Technikai adatok (a kreatív munkák elkészítéséhez): ötletes és egyedi munkákat illetve rajzokat várunk, amelyeken tisztán kivehetőek és jól felismerhetőek a felhasznált elemek.

A pályaműveket ímélen keresztül várjuk!

Alsó évfolyamok (1-4.)

Munkádat elkészítheted az ismert mű alapján, vagy találj ki Te is egy mesét!

A pályaműveket ímélen keresztül várjuk!

Díjazás

Értékes könyvutalványokat sorsolunk ki az első három helyezett körében, az alábbi kategóriákban:

Felső évfolyam:
A „legkreatívabb diákmunka”
A „legaranyosabb írás”

Alsó évfolyam:
A „legötletesebb alkotás”

Tennivalók és határidők:

ÍRJ! RAJZOLJ! LÉGY KREATÍV!ALKOSS SZABADON!

Szövegek, kreatív alkotások fogadásának határideje: 2022. február 22.

(knekriszti68@gmail.com vagy seszto19@gmail.com)

Díjkiosztó: online formában értesítjük az eredményesen szereplő diákokat és szaktánaraikat, a jutalmak átvételére a vírus helyzetnek megfelelően kerül sor.